בניית דקים

מתמחים בבניית כל סוגי הדקים

דק סינטטי בצפון

דק סינטטי חיפה

חידוש דקים בחיפה

דק איפאה בחיפה

דקים למרפסת בחיפה

דקים סינטטיים לגינה בהתאמה אישית

חידוש דקים

דקים בחיפה

דק לגינה

דק עץ אורן

דקים בצפון

התקנת דקים ופרגולות

בניית דק עם הברגה סמויה – במה מדובר?

בניית דק מכל סוג עץ דורשת תכנון מקדים, הכנת היסודות והכנת התשתית בטרם יותקן. בסוף התהליך ניתן לצבוע את הדק בהתאם לסוג העץ (עץ רך כאורן דורש שמן לעצים רכים לעומת עץ האיפאה הדורש שמן המיועד לעצים קשים). הברגת הברגים חשובה ומהווה חלק מהתהליך, אם כי התוצר הסופי אינו חייב לחשוף את הברגים. הברגה סמויה מייצרת דק חלק, אסתטי ומושלם.

בניית דקים חשופי ברגים

אחד הגורמים המשפיעים על רמת האסתטיקה של הדק היא שורת הברגים הישרה על פניו. כדי להצליח במשימה זו יש צורך בקורות תשתית ישרות ולא מפותלות המאפשרות את אחידות הברגים על הדק. כמו כן, לפני בניית דק עץ נקדחים חורים חלקיים בקורות הדק (לפני החיבור לתשתית) בצורה זו נחסכת האפשרות שקורות הדק יסדקו במהלך ההברגה.

בניית דק מבוצעת בשימוש עם ברגים בעובי 6 מ”מ ובאורך 80 מ”מ ברוב המקרים. הם מאופיינים בגמישות ובחוזק המאפשרים לקורות להתכווץ ולהתרחב ללא שבירה. תהליך ההתכווצות וההתרחבות הינו תהליך טבעי המתרחש לאחר בניית דקים בשל תכונות העץ כחומר גלם.

אחת האפשרויות, לאחר התקנת הדק בעל ברגים גלויים, היא הסתרתן על ידי פקקים מתאימים הדומים במראם לעץ הדק או עשויים מעץ. הגימור אסתטי, אך נדרשות שעות עבודה נוספות כדי לבצע את התקנתם, עניין המייקר את העלות הסופית של התקנת הדק.

בניית דק עם ברגים סמויים

טכנולוגיה חדישה מאפשרת פתרון נוסף לברגים של הדק המסייעת להברגתם בצורה יעילה ומהירה ואינה מייקרת את התהליך בצורה משמעותית. מומחי בניית דקים ופרגולות בעלי ניסיון יכולים לסייע ולהמליץ בנושא. הברגה סמויה יכולה להתבצע בדק העשוי מקורות עץ האיפאה היוקרתי משום שהן מחורצות ומוכנות להתקנה מהירה. אביזרים מיוחדים המוצמדים אליהן מאפשרים את התקנת הקורות על גבי התשתית באופן שאינו נגלה לעין. המראה המתקבל הינו חלק ללא חורים וברגים נגלים. התוצאה לטווח ארוך בהחלט מוכיחה את עצמה.

בניית דקים בחיפה

אם בעבר התקנת דק עץ בבית או בעסק הייתה משהו יחסית נדיר ויקר, כיום מדובר בטרנד עיצובי, שימושי, מבוסס ופופולארי מאוד – ולא בכדי. זהו בהחלט פתרון מעולה ורב גוני. אם אתם רוצים דק, אך חשוב לכם לוודא שתקבלו פתרון איכותי, עמיד, מדויק הכולל שירות מעולה לאורך כל הדרך, אנחנו בברנשטיין פרגולות ודקים מציעים ניסיון עשיר והתמחות בבניית דקים לגינה בחיפה. אנו מזמינים אתכם להיכנס איתנו לעולם הנפלא והאסתטי של חיפויי דק ברמה שלא הכרתם. 

רמה אחרת של דקים בחיפה

אנו בברנשטיין פרגולות ודקים גאים במה שאנחנו עושים ומאמינים שאנו מספקים פתרונות חוץ ברמה הגבוהה ביותר. כאשר אנו מעצבים, מתכננים ובונים דקים אנו מיישמים ידע עשיר ונרחב, מתחשבים בתנאי השטח, בתקציב, בתנאי מזג אוויר, בצרכים שלכם, במאפיינים של מי שישתמש בדק וכן הלאה – זאת כדי ליצור מוצר אופטימלי מוגמר שייתן לכם מענה מדויק, תוך הקפדה על אמינות, אסתטיות, מקצועיות ועמידות. להלן הסיבות שבגינן כדאי לכם לבחור בהתקנת דקים בחיפה מבית ברנשטיין:

  • פתרון חיפוי או ריצוף אלגנטי ואסתטי במיוחד – ממשיך את הבית או העסק אל החוץ בצורה מושלמת.
  • חיסכון בעלויות הגינון והטיפול בדשא, למשל.
  • מגוון רחב של סוגי עצים ורמות גימור, מעצים יוקרתיים ומיוחדים, דרך אפשרויות פשוטות יותר ועד דק סינתטי מבית המותגים המובילים. אתם יכולים לבחור רמות גימור שונות, צבעים וכיוצא באלו.
  • הדקים שלנו קלים מאוד לניקוי, אינם מצריכים כמעט תחזוקה ונוחים למגוון אדיר של שימושים ויישומים.
  • התקנה על ידי עובדים מיומנים, עם כלים ייעודיים והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר כדי ליצור לגימור מושלם ושימוש מהנה נקי מתקלות לאורך שנים.

ניסיון עשיר ומגוון בהתקנה וחידוש דקים בחיפה ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדים וממשלתיים.

כמו כן, בברנשטיין פרגולות ודקים אנו מתמחים בבניית פרגולות ופתרונות חוץ נוספים, כך שלצד דקים בחיפה נדע להתאים לכם באופן מדויק, שימושי ואסתטי את פתרונות ההצללה וריהוט הגן.

מתקדמים לדקים האיכותיים של ברנשטיין!

בברנשטיין פרגולות ודק סינטטי, אנו מציעים מטריית שירותים רחבה ומשובחת לבנייה מעץ והתאמת פתרונות חוץ מעולים. כשאתם מחפשים את הטוב ביותר עבור דקים בחיפה, כשאתם רוצים דק עמיד, מרשים, שימושי ועם גימור מעולה, פנו אלינו עוד היום ותוכלו להתקדם לדק מליגה אחרת.

התקשרו אל 073-7580095 ונשמח להגיע אליכם למתן הצעה אטרקטיבית.

בניית דקים - רק בברנשטיין פרגולות!

פרויקטים בבניית דקים
לוגו - ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן