ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד

תיקון גגות רעפים

תיקון גגות רעפים בחיפה

בברנשטיין פרגולות, אנו מקפידים לספק את השירות המקצועי ביותר לכל סוגי הלקוחות – פרטיים, מוסדיים ועסקיים. בעמוד זה בחרנו לשתף אתכם בתשובות לשלושת השאלות הנפוצות ביותר בנושא תיקון גגות רעפים, במטרה לספק לכם את המידע המקיף ביותר בתחום.

ממה מורכב גג רעפים?

גג רעפים מורכב משני חלקים עיקריים: שלד העץ והרעפים עצמם. שלד העץ מותקן על גג הבית ויוצר משולש הגורם להיווצרות מרחב נוסף בין תקרת הבית לגג הרעפים והוא עליית הגג. על שלדת העץ מותקנים רעפים בצורת שתי וערב. הרעפים מיוצרים בצורה שמאפשרת להם להשתלב זה בזה וליצור משטח אחיד וללא חורים, ללא צורך להדקם יחדיו, לחברם בחומרים מדביקים, לנקבם או לקשור אותם. בנוסף, שיטת ייצור זו מאפשרת פירוק קל ופשוט של הרעפים במקרה הצורך.

באילו מקרים נצטרך תיקון גגות רעפים?

ישנם שני מקרים שבהם יש לדרוש שירות תיקון גגות רעפים בחיפה. המקרה הראשון הוא פגיעה חלקית בגג בצורת חורים או נזקים בחלק מן הרעפים. פגיעות מזג אוויר או נזקים אחרים גורמים לעתים להיווצרות חורים ברעפים ונדרשת החלפה של חלק מהרעפים או של הגג כולו. המקרה השני שבו יידרש תיקון גג רעפים הוא בלאי של שלדת העץ עליה מונחים הרעפים עצמם. שלדת העץ אמורה להחזיק מעמד שנים ארוכות בתנאי שהעץ עצמו איכותי ונשמר בצורה מקיפה וקפדנית. אך, בלאי טבעי, לצד נזקים כאלה ואחרים, יכול לגרור היחלשות של שלדת העץ וכתוצאה מכך לסכנת קריסה של הגג באופן חלקי או מלא.

כשנוצר חשש לאחד משני המקרים הללו, כדאי להזמין איש מקצוע לביתכם שיבדוק את מצב הגג שלכם ויספק הערכת מצב מקיפה.

כמה זמן אורך תיקון רעפים?

במקרים של תיקונים פשוטים, מדובר במספר שעות עבודה. במקרים שבהם יש להחליף את כל הגג יהיה מדובר בדרך כלל ביום עבודה מלא עבור צוות עובדים מיומן. במקרים שבהם מדובר בתיקון של גג גדול במיוחד העבודה יכולה לארוך כמה ימי עבודה מרוכזים.

 

יש לכם שאלה? מתלבטים מהו הפתרון הנכון לגג שלכם?

מעוניינים בהחלפה או תיקון של גג הרעפים שלכם?

אנו כאן בברנשטיין פרגולות זמינים עבורכם בכל עת

במספר הטלפון 04-825-7057

 

תיקון גגות רעפים חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בלבד, זאת משום שהעבודה מתבצעת בגובה ודורשת כישורים מיוחדים. בעוד שבתי קומות רבים מדגמנים גגות בטון שטוחים, הרי שבתים פרטיים רבים נושאים בגאווה רבה גגות רעפים, ואין זה מפתיע כלל. הגגות ניתנות לעיצוב מסוגנן, ואתם יכולים לבחור את סוג הרעפים. יחד עם זאת חשוב לזכור כי בשעה שמדובר בגגות רעפים, אתם תזדקקו לאנשי מקצוע שיבצעו את ההתקנה ותיקונים במידה וידרשו.

מתי תזדקקו לשירות תיקון גגות רעפים ?

גגות רעפים אשר נבנו בצורה נכונה הם לרוב עמידים מאוד ודורשים תחזוקה מינימלית. יחד עם זאת, ייתכנו מצבים בהם יהיה צורך לבצע תיקונים שונים בגג עצמו, החלפת רעפים סדוקים או שבורים, חיזוק כל הקונסטרוקציה, איטום ואפילו החלפה של כל הגג כולו. חשוב שתדעו כי כל פרויקט אשר קשור לגג הרעפים שלכם משלב בתוכו גורמים שונים ועבודה מורכבת ומדויקת, על כן, צוות מיומן יהיה מסוגל לבצע עבודות קטנות במספר שעות עבודה, אך בשעה שמדובר על תיקונים נרחבים ייתכן כי התיקונים עצמם עלולים להימשך מספר ימים.

ישנם מספר מצבים בהם תזדקקו לשירות של תיקון גגות רעפים:

  • במידה ומתחילים להיווצר סדקים ברעפים ונדרשת החלפה שלהם.
  • במידה וקיים בלאי של שלדת העץ עליה מונחים הרעפים עצמם. החלשות או ריקבון של שלדת העץ עלול להביא לקריסה של הגג באופן חלקי או מלא, זכרו לשמור על זהירות וליצור קשר למטרת תיקון הגג ברגע שאתם מגלים תקלה כלשהי.
  • מעבר לתיקון תוכלו להזמין גם שירות של ניקוי ותיקון מרזבים במידה והוא נדרש.

 

מתי מתקנים את הגג רעפים ?

הימים החמימים של הקיץ הם זמן טוב לתיקונם של גגות רעפים. יחד עם זאת, בעת החורף, בהפוגות שבין הגשמים, התיקון יהיה יעיל יותר כיוון שיהיה ניתן לזהות בזמן אמת את הנקודות הזקוקות לתיקון, כך העבודה תהיה קלה וממוקדת יותר.

אנו בחברת ברנשטיין פרגולות ודקים נשמח לעמוד לצדכם ולוודא כי גג הרעפים שלכם נמצא במצב באופטימלי ביותר. כל זאת על מנת שאתם תוכלו לזכות בשנת לילה טובה ולהסיר דאגה מיותרת מליבכם.

תיקון גגות רעפים

איטום ותיקון גגות רעפים בחיפה

גגות רעפים רבים מעטרים ערים שונות בכל רחבי הארץ וחיפה אינה שונה. כאן ניתן למצוא בתים פרטיים רבים אשר בחרו במראה האירופאי המרשים וכעת נהנים מגג רעפים משלהם. אך חשוב לזכור כי תיקון גגות רעפים בחיפה יהיה נחוץ בשלב מסוים, כך שמומלץ יהיה לפנות אל חברת ברנשטיין פרגולות, אשר תוכל להשלים משימה זו על הצד הטוב ביותר בעבורכם.

 

מתי נזדקק לשירותי תיקון גגות רעפים בחיפה?

ביתנו הוא מבצרנו, על כך אין ויכוח. ועל מנת לשמור על תקינותו, חשוב יהיה לוודא כי כל חלקיו זוכים לתחזוקה מקצועית ויעילה. כך שאנשים רבים עשויים לגלות כי גם הם זקוקים להשלמתו של תיקון גגות רעפים בחיפה. החיים מביאים עמם מצבים מורכבים שונים אשר ידרשו את שירותי תיקון גגות הרעפים, כאשר בין המצבים הנפוצים ביותר שבהם תיתקלו, נוכל לראות את הנקודות הבאות:

  • תיקונים נקודתיים באזורים שונים על הגג.
  • החלפה של רעפים סדוקים או שבורים.
  • חיזוק של כלל הקונסטרוקציה של הגג.
  • איטום בכל שטח הגג.
  • החלפתה של הגג כולו בעת הצורך.
  • חיזוק או החלפה של שלדת העץ עליה מונחים הרעפים עצמם.

חשוב לציין כי בשעה שאתם נאלצים להתמודד עם תקלות ובעיות שונות בגג הרעפים שלכם, אין זה מומלץ לנסות ולטפל במשימה זו בכוחות עצמכם. פנייה אל חברה מקצועית ומנוסה בתחום תהיה זו אשר תספק בעבורכם את הפתרון האיכותי מכל. כך לא תאלצו לסכן את עצמכם בעבודה בגובה ותוכלו להיות בטוחים כי המשימה תוכתר כהצלחה בצורה מהירה ומדויקת.

 

עושים את הבחירה המקצועית – בוחרים ברנשטיין פרגולות

אנו בחברת ברנשטיין פרגולות מזמינים אתכם ליהנות מן השירותים המקצועיים ביותר, אשר שמים את הצרכים והבטיחות שלכם במקום הראשון. אנו עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומקפידים על ביצוע של עבודה מקצועית ומדויקת בכל משימה. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והבטיחו את הטיפול והתחזוקה המתקדמת ביותר לגג הרעפים שלכם.

תיקון גגות רעפים בצפון

תיקון גגות רעפים בצפון

זקוקים לשירותי תיקון גגות רעפים בצפון? חברת ברנשטיין פרגולות היא הכתובת הנכונה בעבורכם! חברתנו מעניקה שירותים מגוונים אשר כוללים בין היתר ביצוע תיקונים בגגות רעפים, זאת על מנת להבטיח לכם את הבידוד האיכותית והאיטום הנחוץ על מנת שתוכלו להעביר את החורף בצורה בטוחה, יבשה וחמימה. בתים שנראים כאילו ונשלחו מהאגדות דורשים גם הם תחזוקה מתמדת, ועל מנת להשלים משימה זו בהצלחה, אנו מזמינים אתכם לפנות אל חברתנו ולהבטיח את קבלתו של השירות המקצועי והאדיב ביותר בתחום.

 

תיקון גגות רעפים בצפון הפסטורלי

גגות רעפים הפכו לנפוצים מאוד בחלקים רבים בארץ, זאת לרבות אזור הצפון הפסטורלי. גגות מסוג זה הינם קלים יחסית לגג יצוק בטון ובנייתם תהיה פשוטה יחדים לאנשי מקצוע מיומנים. חשוב לציין כי גגות אלו לרוב עמידים מאוד, אך מפעם לפעם מומלץ לבצע בקרה על כל חלקיו של הגג על מנת לאתר כשלים או בעיות אשר זקוקות לטיפול מיידי.

תיקון גגות רעפים בצפון יוכל להתבצע בצורה המקצועית ביותר בעת פנייה אל חברה מנוסה בתחום. כך למעשה המקצוענים יהיו אלו אשר יבחנו את מצבם של הרעפים ושל הגג עצמו, ויתאימו בעבורכם את דרך הפעולה המתאימה ביותר תחת הנסיבות הקיימות. חברתנו תעשה את כל האפשרי על מנת שלסייע ולהפוך את הבית שלכם לנעים יותר לשהייה ולפטור אתכם מנוכחותן של נזילות שונות מהגג דווקא ברגעים החשובים ביותר בחיים.

 

ברנשטיין פרגולות – לשירותכם בכל עת

במידה ואתם מבחינים בעובדה כי גג הרעפים שלכם דולף, אל תהססו ופנו עוד באותו הרגע אל חברת ברנשטיין פרגולות. חברתנו עוסקת במגוון תחומים הכוללים עיצוב פרגולות ודקים לכל מטרה, כמו גם תיקון גגות רעפים בשעת הצורך. חברתנו תעשה את כל האפשרי על מנת להתאים בעבורכם את הפתרון היעיל והמדויק אשר יפתור כל בעיה בצורה מקצועית. אנו כאן בברנשטיין פרגולות זמינים עבורכם בכל עת באתר ובמספר הטלפון 04-825-7057.

 

***השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד!***

 

 

עבודות נוספות בתחום
קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה