ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד

ריהוט גן מעץ

ריהוט גן מעץ – עיצוב שימושי בהרמוניה מלאה עם הטבע

רהיטי גן מעץ מספקים את התשובה האולטימטיבית לצורך במוצר שימושי ופרקטי העונה גם על הצרכים העיצוביים הנדרשים בכל גינת נוי וחצר. המיזוג בין השימושי והאסתטי מספק יופי, נוחות ועמידות לאורך זמן.

ריהוט גינה מעץ – סוגי עצים עיקריים

ריהוט גן מעץ של ברנשטיין מאופיין בקווים נקיים ואסתטיים למראה, בעמידות בכל תנאי מזג האוויר ובנוחות מורגשת. הריהוט מתמזג בסביבה הטבעית בגינה ומזמין להתפנקות ולמנוחה. דרגת העמידות של העץ משתנה בהתאם לסוג העץ הנבחר, וכאשר מדובר במבנה ריהוט גן מעץ עולה הצורך בצפיפות גדולה של סיבים והפרשה של שומן טבעי. ככל שהעץ איכותי יותר, כך הצפיפות וההפרשה יגדלו. העצים האיכותיים העיקריים מהם מיוצר ריהוט הגן הם עץ הג’ארה, עץ הרד בלאו ועץ הטיק הבורמזי.

עץ הג’ארה שימושי מאוד לריהוט חוץ וכמעט ואינו דורש תחזוקה. העץ בעל צפיפות סיבים גבוהה, נעים מאוד למגע וצבעו אדום עמוק. עץ הרד בלאו ניחן בצפיפות גבוהה ובאחידות מראה. העץ עמיד בפני התכווצות והתרחבות שאמנם נחשבים תהליכים טבעיים, אך עלולים לפגוע בעמידות העץ לאורך זמן בעת שינויים קיצוניים של חום וקור. צבעו חום הנוטה לאדמדם והוא מאופיין במראה מסיבי.

לעץ הטיק הבורמזי שומן טבעי המאפשר הגנה מפני יצירת סדקים, עיוות וריקבון. כמו כן, אין בו עיניים המהוות מוקד לריכוז קרני השמש היוצרות סדקים בעץ. עץ זה מומלץ לבניית ריהוט גן בשל יכולתו לעמוד בכל תנאי מזג האוויר לאורך זמן. הוא חלק ונעים למגע בשל צפיפות הסיבים, וצבעו חום הנוטה לצבע הדבש.

שמירה על איכות העץ

כדי לשמור על עמידות העץ לטווח ארוך, יש צורך בתחזוקה שוטפת של ריהוט גן מעץ מלא. יש לשמן את העץ כל כמה חודשים או פעמיים בשנה בהתאם להוראות היצרן על מנת לשמור על העץ מפני התייבשות, מראה אפרורי וסדקים. ריהוט מעץ מלא עובר תהליך אימפרגנציה המקנה לו את העמידות הנדרשת, וכמו כן הוא עובר תהליך חיטוי המספק הגנה מפני מזיקים.

רוצים להתאים את החיפוי הנכון לפרגולה המתוכננת או הקיימת?

 

לגלריית תמונות

 

***השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד!***

עבודות נוספות בתחום
קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה