פרגולות מעוצבות

קצת על פרגולות מעוצבות

פרגולות מעוצבות משלבות דקורציה לצד מעשיות מקצועית. תכנון פרגולה חייב לתת מענה לצרכים של בני הבית ולעמוד בסטנדרטים העיצוביים המועדפים על ידם. במרבית המקרים, בוחרים לקוחות ישראליים בפרגולה העשויה מעץ. אחד האופציות המקסימות בתחום הוא שימוש בעץ רב שכבתי העשוי עץ אורן ליצירת קשתות פרגולות יפהפיות. העץ הרב שכבתי הינו אלסטי וגמיש ומאפשר משחק עיצובי מגוון.

עיצוב פרגולות מקצועי

לאחר הביקור הראשון של בעלי המקצוע באזור בו עתידה הפרגולה להיבנות ושיחה בשקיפות מלאה עם הלקוח לגבי הצרכים, החלום העיצובי, העלות האפשרית, תהליך העבודה ומשך העבודה מתגבשת תכנית פעולה המתאימה ללקוח ועומדת בדרישותיו.

תכנון פרגולה מעוצבת

כאמור, פרגולות מעוצבות מגוונות מוצעות לצרכן הישראלי. אחת מהן היא הפרגולה בעלת הרעפים. חיפוי הרעפים מגן על מבנה הפרגולה מפני השמש והגשם, והצביעה הנדרשת מבוצעת לעתים רחוקות פרט לעמודי התמיכה הדורשים צביעה תכופה יותר (בהתאם למצבם). חיפויי הרעפים המוכרים הינם רעפי חרס אדומים, רעפי שינגלס ורב רעף. תוספת של צלעות מקנה לפרגולה ייחודיות עיצובית.

לעומת זאת, עיצוב פרגולות בעץ המשולב במתכת מציע פתרון הצללה דקורטיבי ומעניין. סגנון בנייה זה מאפשר בנייה של פרגולה התלויה באוויר ללא עמודי תמיכה. בכך מתאפשר מרחב חופשי לפעולה ללא הגבלה תחתיה. מסגרת המתכת אינה זקוקה לתחזוקה וכל שנותר הוא לשמור על תחזוקת העץ הנדרשת. יש לציין כי פרגולה תלויה אפשרית להתקנה גם כאשר היא עשויה מעץ בלבד.

תכנון פרגולה מעץ גושני

קורות העץ המסיביות נותנות מענה דקורטיבי פראי וייחודי. הקורות מוגשות בחיתוכים שונים ובסוגים שונים של עץ. הגסות הטבעית של הקורות היא רק חלק ממעלות החומר. קורות אלו מוצעות לצרכן באורך המאפשר את שימושן במפתחים גדולים בלי חשש משקיעת הקורה. כמו כן, הפרגולה יכולה לשמש, בתכנון נכון, בחלקה העליון כרצפת מרפסת עליונה.

פרגולות מעוצבות הכוללות סרגלי עץ

סרגלים אלו משמשים סרגלי הצללה. העיצוב רך ונעים לעין וההצללה תלויה במרחק בין הקורות. הגנה מפני השמש יכולה להיות רחבה יותר אם מתווספת גם “חצאית” בזווית 45 מעלות סביב לפרגולה. הסרגלים עצמם בנויים כך ש”גבם” מופנה אל כיוון השמש. בצורה זו מתאפשרת הצללה אולטימטיבית בעיצוב מקסים.

 

חדש – פרגולות לבנות

לגלריית תמונות

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עבודות נוספות בתחום
לוגו - ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן