פרגולות בקריות – עיצוב סביבתי אסתטי

פרגולה מיועדת לקירוי מפני השמש, כאשר קיימת גם האפשרות לחיפוי מפני הגשם. פרגולות בקריות המיוצרות ומותקנות על ידי אנשי המקצוע של ברנשטיין פרגולות ודקים, עמידות לאורך שנים בשל העיבוד הייחודי שכל קורה עוברת בדגש על סוג העץ. עיצוב הפרגולות תלוי בטעמו של הלקוח, ותשומת לב מרבית ניתנת גם לתנאי השטח ולצרכים האינדיבידואליים של כל מרפסת בבתים מרובי קומות ובמרפסות גן של בתים פרטיים.

תכנית בנייה של פרגולות בקריות

עשרים שנות ותק וניסיון מעמידות את ברנשטיין פרגולות ודקים החנית של תעשיית הפרגולות בישראל. אנשי הצוות מגיעים אל האזור הנדרש כדי לבדוק את האפשרויות העומדות בפני הלקוח (לדוגמה: פרגולה ללא עמודים המותקנת אל הקיר או פרגולה המבוססת על עמודי תמיכה). הקונספט העיצובי נבנה על ידי מעצבי החברה תוך שקיפות מלאה וקשב לחלום העיצובי של הלקוח. לאחר שנתוני השטח נבדקים עד רמת תכנית הבנייה של הבית (אם עולה הצורך במקרה של פרגולה תלויה), נוצרת תכנית העבודה בהתאם לסוג העץ שנבחר ולתנאי השטח.

עיצובים של פרגולות בקריות

ניתן למצוא פרגולות מעוצבות בתיק העבודות של ברנשטיין פרגולות ודקים. אנשי המקצוע בקיאים גם בבניית פרגולות בקריות בעלות חיפויי רעפים (חרס אדום, שינגלס ועוד). קיימת האפשרות לתוספת צלעות, לפרגולה בעלת פרופיל אלומיניום וכן לפרגולה בעלת סרגל הצללה או חצאית בזווית 45 מעלות התוחמת את החלק החיצוני של הפרגולה ומאפשרת הצללה מלאה יותר.

פרגולות בקריות עשויות מעץ גושני, מעץ אורן ומעץ רב שכבתי ברוב המקרים. לכל סוג עץ ייחודיות משל עצמו: העץ הגושני מאופיין בניחוח כפרי. קורות הפרגולה עבות וכבדות והמראה המסיבי הינו טבעי וגס (העץ הגושני המוכר בארץ הוא העץ הגושני הלבן, עץ הדאגלאס פייר הוורוד אדמדם ועץ האלון). עץ האורן מעניק תחושה קלה יותר בשל צורתו העדינה, ואילו העץ הרב שכבתי מאפשר משחקים עיצוביים רחבים כגון קשתות ועיצובים נוספים.

פרגולה מעץ מייצרת השתלבות עם הסביבה ושומרת על המראה הטבעי באזור החיצוני של הבית. העץ נחשב חומר שנוח לעיבוד וליצירת מבחר סגנונות עיצוביים ועלותו נמוכה יחסית לעומת האפשרויות הנוספות המוצעות בשוק. מעוניינים בהתאמה אישית של פרגולה למרפסת השמש שלכם?

צרו קשר ללא התחייבות 04-8257057

ברנשטיין פרגולות ודקים –בונים איכות וסגנון

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עבודות נוספות בתחום
לוגו - ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן