ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד

עצים לפרגולה

מומלץ לשלב כבר בתכניות הראשונות של מבנה הבית את בניית הפרגולה מאשר לבנות את הבית ולהוסיף את הפרגולה מאוחר יותר. בצורה זו יכולות להיחסך עלויות הבדיקה לאישור התוספת מטעם מהנדס הבניין אם עולה הרצון להוסיף פרגולה המוחזקת באמצעות שרשראות למבנה הבית ללא עמודי בסיס.

 מחשבות על שימור הסביבה

בית עסק מקצועי מספק חומרי גלם איכותיים תחת תקנים מאושרים בחוק. עצים לפרגולות הנכללים תחת כותרת זו מיובאים על ידי ספקים מורשים הנושאים תעודת “תו ירוק” על מוצריהם. המודעות לשימור הסביבה בארץ ובעולם העלתה את הצורך בשתילת יערות המיועדים למטרת בנייה כדוגמת עץ לפרגולות. עצים אלו נכרתים מיערות המיועדים למטרה זו

 טיפול מקצועי

קורות העץ מהם נבנות הפרגולות דורשות טיפול ושימור מתאים בהתאם לסוג העץ. חלקן זקוקות לטיפול המשלב תהליך כימי ייעודי או משיחה בחומרים מיוחדים המספקים את ההגנה מפני פגעי מזג האוויר, התמודדות עם מזיקים וטפילי עץ והרחקת מצבי ריקבון. בנוסף לכך, מומלץ כי עצים לפרגולה יעברו טיפול מיוחד המאשר את עמידותם באש בהתאם לתקנים הנדרשים.

 טיפים לבנייה נכונה

כאמור, עדיפות גבוהה יש לעץ שעבר תהליך אימפרגנציה. תהליך זה מעניק לעץ את יכולת העמידות בפני השמש, הגשם, המזיקים והריקבון. חשיבות הנושא עולה כאשר מדובר בפרגולה שאינה מיועדת להיות מקורה, ולכן חשופה יותר ובעץ בהיר.

חשוב לעדכן את אנשי המקצוע לגבי מיקום הפרגולה ביחס לשאר האלמנטים בחצר ובגינה. במקרה בו מדובר בפרגולה החשופה למים באופן קבוע (גשם, לחות, מי השקיה-ממטרות וכדומה), ייתכן בהחלט שהצוות המקצועי ישקול מריחה של חומר זפת על אותו אזור של הפרגולה החשוף למים באופן קבוע או ממושך. הזפת תספק הגנה מיטבית לאורך זמן.

האסתטיקה של מבנה הפרגולה היא חלק בלתי נפרד מעבר לפונקציונליות הברורה והמתבקשת, לכן חשוב לשים דגש על השיוף והשימון של כל עץ לפרגולה. החומרים אמורים להיות בעלי תו תקן המיועדים למטרת השימון ומתאימים לסוג העץ (עץ רך או עץ קשה).

 

חדש – פרגולות לבנות

לגלריית תמונות

 

***השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד!***

עבודות נוספות בתחום
קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה