סוככים בחיפה

הסוכך מהווה פתרון מושלם לקירוי מרפסות בגדלים שונים במבנים משותפים ולקירוי מרפסות גן במבני קרקע. הוא מוכר גם בשמו מרקיזה, אם כי המרקיזה מאופיינת במראה מעוגל לעומת הסוכך המאופיין במבנה אופקי ישר.

כל סוכך ומרקיזה מהווים אלמנט דקורטיבי במשחק העיצובי של חוץ הבית, אם הם מותאמים לסביבתם כראוי. סוככים ומרקיזות אינם נדרשים בתשתית ייחודית ובאישורים של הרשות המקומית, כך ברוב המקרים, והאפשרות לפתיחה ולסגירה יכולה להתבצע ידנית או באמצעות מערכת חשמלית.

סוככים בחיפה – פרקטי לצד אלגנטי

ברנשטיין פרגולות ודקים מייצרים ומתקינים סוככים בחיפה במגזר הפרטי, הציבורי וכמו כן במגזר העסקי (מסעדות, מלונות, גני אירועים ועוד). סוככים בחיפה מיוצרים מפרופיל אלומיניום שאינו מחליד. הם נחשבים חזקים ועמידים בפני רוחות, שמש וגשם ומומלצים גם בקומות גבוהות או לקירוי משטחים רחבים במיוחד.

 סוכך זרועות

אחד הסוככים הפופולריים כיום הוא סוכך הזרועות המתאים להגנה מפני השמש והגשם. סוכך זה מאפשר יצירת פרטיות אינטימית במרחב החיצוני של הבית. איכות חומר הגלם ומנגנון התפעול שלו משפיעים על עמידותו במיוחד ברוחות עזות. סוכך זרועות מעוגן אל הקיר באמצעות בסיסי אלומיניום מיוחדים, וכאמור, הוא ניתן לפתיחה ולסגירה באמצעות מנגנון ידני, חשמלי או משולב. ניתן לראותו במיוחד בדירות פנטהאוזים ובדירות גן.

צוותי החברה מייצרים ומתקינים גם מסכי שמש (סאן סקרין) שיורדים בצורה אנכית כלפי מטה ומגנים מפני השמש. בד הסאן סקרין עמיד, אטום ומותאם להגנה מפני קרינת UV. מסכי השמש מותאמים גם להתקנה על גבי פרגולות מעץ. כיסוי הבד של הסוככים עשוי משמשונית PVC עמידה (משוריינת), ברזנט אקרילי או בדי רשת לבחירה.

ברנשטיין דקים ופרגולות מייצרים ומתקינים סוככים בחיפה לאחר פגישה עם הלקוח, בדיקת המרחב המיועד להתקנת הסוכך והתמקדות בחלום העיצובי של הלקוח. ההתאמה האישית עונה על ייעודו הסוכך ועל הצורך האסתטי שלא פחות חשוב. ניסיון הצוות המקצועי בשטח מאפשר התקנה מהירה, מבוססת ידע וניסיון, והתאמה מלאה לכל מרפסת. קיימת האפשרות לסוכך כפול (בסיס שממנו נמתחות הזרועות לשני הצדדים) ולסוכך זרועות בעל צד אחד במגוון גדלים וצבעים.

מעוניינים להתאים סוכך אולטימטיבי למרפסת הגן או לדירה שלכם?

ברנשטיין פרגולות ודקים –

בונים איכות וסגנון 04-8257057

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עבודות נוספות בתחום
לוגו - ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן