ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד

התקנת דקים ופרגולות

מהם העצים המומלצים עבור ההתקנה?

העצים מהם מיוצרים הדקים בישראל שונים במראם, באיכותם ובעלותם. ברשימה זו נמצא את עץ האורןהאיפאההקומרו, האירוקו, האגוז, הבמבוק, האקליפטוס והטיק. השונות נובעת מהאיכות הפיזית של כל חומר גלם המשפיעה על משך ההתקנה ועל הטיפול העתידי הנדרש.

עץ האורן נחשב אחד המועדפים על הקהל הישראלי משום שעלותו נוחה לכיס, אך הטיפול בו מחייב התקנה מקצועית כולל מריחתו בחומרים שונים שיספקו עבורו את ההגנה הנדרשת מעבר לתחזוקה השוטפת (פעם בחצי שנה עד שנה) בעתיד. עץ האיפאה נחשב איכותי יותר, וגם הוא נמצא בראש רשימת הקניות של הצרכן הישראלי.

התקנת דק האיפאה מייצרת מראה אקסקלוסיבי בצבע חום כהה, כאשר כל קורה מציעה גוון מעט שונה. המשחק העיצובי המתקבל הינו יפהפייה. עץ האיפאה, בניגוד לעץ האורן, הינו יקר יותר, אך יחד עם זאת עמידתו גבוהה יותר הן בתנאי מזג האוויר והן באשר לסבירות הנמוכה שהוא יישרט אם נגרר עליו חפץ כבד.

התקנת פרגולות – חומרי הגלם המצויים בשוק

התקנת פרגולה מעץ נחשבת הנפוצה ביותר בארץ. העצים המובילים בתחום הינם עץ האורן, הבמבוק והעץ הגושני. עץ האורן המומלץ ביותר הוא האורן הפיני, עלותו נמוכה יחסית ונוחות העבודה מורגשת. עץ הבמבוק קשיח ודק, וגם הוא עונה על הצורך בפתרון בעלות נמוכה. העץ הגושני מאופיין בקורות עבים ומסיביים, הוא קשה וחיתוכו גס, אם כי בכך גם טמון יופיו הטבעי-כפרי.

עצים נוספים המיועדים עבור התקנת פרגולות הינם עץ הארז ועץ הטיק. אלה, בניגוד לעץ האורן, מכילים חומרים (שמנים) טבעיים המגנים עליהם מפני פגעי שמש וגשם, לחות, ריקבון וחרקים. קורות עץ האורן עוברים תהליך מיוחד בו מחוטא העץ וסופח חומר המאפשר את ההגנה של הקורות מפני מזיקים, לחות ואפשרות של ריקבון. ברור כי הבחירה בעץ המתאים עבור התקנת פרגולות חשובה משום שהיא משפיעה על עיצוב הגינה והחצר וקובעת את הצורך בתחזוקה עתידית.

 

חדש – פרגולות לבנות

לגלריית תמונות

 

***השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד!***

עבודות נוספות בתחום
קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה