ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד

דק סינטטי

רבים בוחרים דקים במשטחי דק בתור ריצוף חוץ לרחבת ביתם. בעוד שבעבר אנשים התקינו דקים העשויים מעץ בלבד, הרי שהיום, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום, ניתן למצוא סוגים שונים של דקים בתוכם גם דק סינטטי, אשר יכול להגיע במחירים נמוכים יותר ולהציע מגוון של תכונות מרשימות. דק סינטטי הוא קל, פשוט ונוח מאוד להתקנה, אך חשוב לזכור כי זו חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום.

דק סינטטי – ידידותי לסביבה ולתחזוקה

דק סינטטי עשוי לרוב משילוב של פולימרים ממוחזרים עם שבבי עץ או שכבות של פי. וי. סי. היחסים של חומרי הגלם והשילובים שלהם תלויים בארץ הייצור של הדק והחברות המייצרות אותו. הנקודה החשובה מכל היא כי הדקים הללו יכולים לשמש אתכם נאמנה למשך שנים בתחזוקה מינימלית של המשטח.

דק סינטטי הוא עמיד, קל לניקוי, בעל מראה מרהיב של עץ ואינו דורש זיהום סביבתי וכריתת עצים לשם ייצורו. בעוד ניתן לראות כי בתי מגורים ומשרדים רבים בוחרים לאחרונה להעניק תחושת חמימות ביתית לעיצוב הפנים, הרי שמגמה זו גלשה גם אל החוץ. דק סינטטי מחכה את מראהו של עץ אמיתי בכדי ליצור אווירה מיוחדת במינה. צרו קשר עוד היום עם חברת ברנשטיין פרגולות ודקים על מנת לגלות את כל היתרונות והחסרונות של כל סוגי הדקים.

התקנת סינטטי דק על ידי מקצוענים בלבד

אנשים רבים מתפתים להתקין את הדק שלהם בעצמם, זאת מתוך אמונה כי ניתן לחסוך הוצאות כלכליות על פעולה זו. הדבר שחשוב לזכור הוא כי אין תחליף אמיתי לעבודה מקצועית ומיומנת. שהרי רק מתקין מקצועי יצליח להימנע מטעויות שאנשים לא מיומנים עלולים לבצע. בהתקנה מקצועית על ידי חברת ברנשטיין פרגולות ודקים, נוכל למנוע בעיית בסיסים רעועים או אי התאמה בין החלקים השונים. התקנת דק על ידי אנשי מקצוע תוכל לדאוג גם להסתרת הברגים, חיסכון בחומר ואף פתרון בעיות מבניות בצורה אלגנטית ומנוסה יותר.

 

דק סינטטי

דק סינטטי לגינה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לעצב מחדש את הגינה שלכם ופונים אל חברת ברנשטיין פרגולות לשם התקנתו של דק סינטטי בגינה. חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום ועובדת עם מגוון רחב של חומרים, כך שמעבר לדקים הסינטטיים לגינות, נוכל לסייע גם בבניית דקים מעץ ואפילו פרגולות שיבטיחו את היווצרותה של פינת הישיבה המוצלת והנעימה ביותר.

למה כדאי לשים לב בעת רכישת דק סינטטי לגינה?

דק סינטטי מעניק לאנשים רבים את האפשרות לחפות את הגינה שלהם בעזרתו של ריצוף אחיד ודקורטיבי אשר יכול לחכות בצורה מושלמת את המראה של העץ. אך רגע לפני שאתם רוכשים דק סינטטי לגינה, מומלץ יהיה להתייחס גם לנקודות הבאות:

  • הדק הסינטטי בנוי משילוב של סיבי עץ לצד חומר פלסטי ממוחזר, אותו מניחים על גבי תשתית מעץ בגינה או בחצר.
  • על מנת להבטיח את התקנתו בצורה מדויקת, חשוב יהיה לפנות אל חברה מקצועית אשר תוכל לסייע בהשלמת משימה זו על הצד הטוב ביותר.
  • בין יתרונותיו של הדק נוכל למצוא ניקיון קל יותר, מראה עץ טבעי בהתאמה להעדפות שלכם ואף השתלבותו בצורה הרמונית עם סגנונות עיצוב שונים בגינה.
  • הדק הסינטטי אינו דורש טיפול ותחזוקה.
  • במידה ואתם חולמים על דק עץ ועדיין בוחרים להתקין את הסינטטי, חשוב לדעת כי מעבר למראה של הדק, אין לשני חומרי הגלם השונים הללו דבר במשותף. על כן שקלו את היתרונות והחסרונות של כל סוג והחליטו בעצמכם.

עיצוב דקים סינטטיים בהתאמה אישית

אין ספק כי בחירתו ועיצוב של הדק החדש שלכם חייבים להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שיקשיבו לכל בקשותיכם. חברת ברנשטיין פרגולות תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בעיצוב ובנייתו של הדק המרשים ביותר אשר יענה על כלל הצרכים שלכם. פנו אל חברתנו עוד היו והצוות המקצועי שלנו יענה על כל שאלה בתחום ואף יספק את הייעוץ המקצועי ביותר בנוגע לבחירת חומרי הגלם העדיפים לכם.

 

***השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד!***

עבודות נוספות בתחום
קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה