ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד

דקים בצפון – בסיס איכותי ועמיד

בניית דקים היא אמנות בפני עצמה. הצפון, העין הירוקה של ישראל, ניחן במזג אוויר גשום ובטמפרטורות נמוכות יחסית בעונת החורף, כאשר הקיץ גם הוא אינו חס על תושבי האזור והשמש הקופחת מאלצת קירוי במרחבי החוץ. ברנשטיין פרגולות ודקים פועלים במרץ באזור הצפון תוך שליטה וידע באשר לנתונים הטופוגרפיים, סוג הקרקע ותנאי מזג האוויר במטרה לייצר דקים בצפון העמידים בפני נזקי מזג האוויר והאקלים הטיפוסי ומבוססים על תשתית עמוקה, מפולסת ועמידה בפני זעזועים. עשרים שנות ותק משרתים נאמנה את תושבי הצפון.

טיפים לבניית דקים בצפון

לרוב יהוו עץ האיפאה, העץ הגושני, עץ הטיק הבורמזי ועץ האורן כחומרי גלם מומלצים עבור דקים בצפון כאשר הבחירה תלויה בעלות המתוכננת, בנכונות לתחזוקה זו או אחרת, בעיצוב ובטעמו של הלקוח. כל עץ דורש חיתוך, ליטוש ועיבוד שונה המשפיעים גם הם על מחיר המוצר וההתקנה. כמו כן, יש לקחת בחשבון את מטרת הדק, כלומר מספר האנשים שהוא עתיד לשאת, והאם עתידים להיות מונחים עליו חפצים כבדים, אדניות גדולות וכדומה.

קיימת חשיבות רבה לפילוס השטח ולהתקנת תשתית יציבה. ברוב המקרים, יהיו קורות היסוד עשויות עץ אורן כאשר הדק עצמו יכול להיבנות מכל סוג עץ אחר. הברגת הברגים תעשה לאחר קידוח חריצים כדי למנוע פיצוצים וסדקים בקורות העץ. הקורות תונחנה זו בצד זו במרחק 4 מ”מ ביניהן על מנת לאפשר לתהליך הטבעי של העץ להתקיים ללא הפרעה (התרחבות הקורות).

ברנשטיין פרגולות ודקים מייצרים דקים בצפון באחריות מוצר מלאה. איש מקצוע מטעם החברה יגיע אל ביתכם כדי לאסוף נתונים עדכניים וחשובים על המבנה, הצרכים וההעדפות העיצוביות שלכם. שיחה בשקיפות מלאה תאפשר לכם לעמוד על ההבדלים בין הדקים: מעלות ועד תחזוקה, מאיכות ועד צבע גימור וכולי. כל לקוח מלווה על ידי אנשי המקצוע משלב הקונספט ועד לשלב הסופי תוך מתן דגש על הצרכים ועל ההעדפות.

 

מעוניינים בפרטים נוספים ללא התחייבות?

צרו קשר 04-8257057

ברנשטיין פרגולות ודקים – בונים איכות וסגנון

 

***השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד!***

עבודות נוספות בתחום
קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה