גדרות עץ

התשובה האולטימטיבית המומלצת

חומרי הגלם העיקריים המשמשים ליצירת גדרות הינם מתכת, פלסטיק ועץ. לכל חומר היתרונות והחסרונות שלו, כאשר כיום ניתן להבחין במגמה עיצובית מתחזקת בקרב הקהל הישראלי הנוטה לבחירת גדרות עץ. הן מהוות חציצה דקורטיבית ובטיחותית כאשר הן נבנות על פי התקנים המקובלים בתחום. בעלי מקצוע מסמכים, בעלי ניסיון, מבצעים תיאום ציפיות בשקיפות מלאה מול הלקוח כאשר המגמה היא לאתר את צורכי הלקוח ולהתאים עבורו את מבנה הגדר המיטבי הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית.

יתרונות גדרות עץ

גדר עץ משתלבת בעיצוב החיצוני של הבית (אזור הגינה או הכניסה העשירה בצמחייה). עיצוב גדר מעץ בהיר מייצר תחושה כפרית, טבעית, נינוחה ואוורירית ועיצוב גדר מעץ כהה מייצר תחושה אלגנטית, אקסקלוסיבית ומהודרת.

גדרות עץ אינן דורשות תחזוקה אינטנסיבית. מדובר בהוצאה ראשונית המשרתת את המטרה לאורך שנים. המראה הייחודי נשמר כאשר אחת לשנה נצבעת הגדר בשמן המספק הגנה לעץ החשוף לתנאי מזג האוויר המשתנים. השמן מוגש לצרכן בגוונים שונים, ולכן ניתן להתאימו לכל סוג עץ.

בנייה מקצועית של גדרות מומלצת, אם כי חשוב לציין כי יתרון נוסף של גדר עץ הוא האפשרות לרכוש את הקורות והפרזול הנדרשים מבתי עסק (מחסני עצים) ולבנות את הגדר בצורה עצמאית. חשוב לברר האם הקורות אכן מותאמות לבניית גדרות, והאם הן עברו תהליך אימפרגנציה, תהליך בו מוחדר חומר מחטא, משמר ואוטם את הקורה המקנה עמידות נגד מזיקים, ריקבון, לחות ופגעי מזג אוויר.

סוגי גדרות

הקורות המיועדות לבניית גדרות עץ שונות בטקסטורה ובעיבוד. אפשרויות החיבור בין כל קורה מגוונות גם הן. לכל סגנון עיצובי ההמלצה שלו. צוות ברנשטיין פרגולות ודקים ישמחו לסייע בייעוץ ללא התחייבות ועלות.

גדר פשוטה למראה מהווה את התשובה הקלאסית: גדר עמודים, משלבי עץ אופקיים או אנכיים, חיבור ישיר לגב הגדר על ידי עמודי מתכת ועוד. גדר זו נחשבת נוחה לבנייה ונפוצה בארץ. גדרות מוכרות נוספות הן גדר בעיצוב הכפרי (בולי עץ חצי מעובדים) וגדר מסוגננת (מקטעים הנתונים במסגרות קבועות העשויות מענפים, מרשתות עץ, מבמבוק ועוד). קיימות אפשרויות נוספות.

רוצים להתאים את החיפוי הנכון לפרגולה המתוכננת או הקיימת?

 

לגלריית תמונות

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עבודות נוספות בתחום
לוגו - ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן