גדרות לגינה

גדרות לגינה מקיפות אתכם בביטחון דקורטיבי

גדר לגינה מפרידה בין שטח ציבורי לפרטי, וגדרות פנימיות יוצרות חציצות בין אזורים בהתאם לצורך: גידור מרחבים בגן פרטי, גדר נוי המיועדת לתיחום גינת תבלינים בגינת הנוי וכדומה. מומלץ כי הבחירה בגדר המתאימה למבנה ולגינה תעשה כבר בשלב התכנון, אך על פי רוב נוטה הציבור לתת דעתו לשאר אלמנטים עיצוביים ופרקטיים בחצר ובגינה, ו”להשאיר לסוף” את עניין הגדר. התנהלות זו גוררת אחריה התמודדות עיצובית והנדסית שהייתה יכולה להימנע אם התכנון הראשוני היה כולל גם את גדר הגינה.

מומחים מספרים ש…

מיקוד המטרה חשוב! היכן תמוקם הגדר? על מה היא אמורה להגן או מה היא אמורה להרחיק? (עוברי אורח, כלבים, פתרון עיצובי, בטחון והגנה). התייעצות עם בעל מקצוע מסייעת בהתאמת חומר הגלם והעיצוב המומלצים לגדר הגינה. מומלץ בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום, המצויד בתיק עבודות מרשים ובהמלצות. חשוב לבדוק מה לגבי אחריות ההתקנה ואחריות המוצר. אפשרות נוספת לאיתור בעל מקצוע מומלץ היא שיטוט ברשת לאיתור פורומים “שאלות ותשובות” של מקצוענים בתחומם. כאן המקום לאתר את המומחה שתשובותיו אכן מעידות על ידע וניסיון רחבים.

מהו סטנדרט גבוה של גדר לגינה?

גדרות לגינה חייבות להיבנות בהתאם לתקנים המוכרים לאנשי המקצוע ולרשויות העירוניות. גדרות שאינן יציבות דורשות שיפוץ או הסרה, ובצדק. הסיכון הינו דו צדדי: לעוברי אורח ולבני הבית. חשיבות האסתטיקה הבטיחותית גבוהה, ולכן עבודה מקצועית תעשה תוך כדי תשומת לב לרווחים בין הקורות, לוחות אורך או רוחב, עמודי קונסטרוקציה חזקים ופרזול יעיל ועמיד.

בחירת חומר גלם מתאים

גדר עץ דורשת תחזוקה בהתאם לסוג העץ. המראה הכללי יכול להתרענן בגוון צבע שונה בכל צביעה תקופתית (כהה= אלגנטיות אקסקלוסיבית, בהיר=קלילות כפרית). שרטוט ממוחשב מסייע מאוד לבחירה העיצובית הנכונה למרחב הנתון. הכרת תכונות העץ הכרחית לביצוע ההתקנה בצורה מיטבית, ותהליך האימפרגנציה אותו עוברות קורות העץ מאפשר הגנה מפני רטיבות, מזיקים, ריקבון ונזקי מזג אוויר. תהליך זה מונע מהקורות להתקמר ולשנות צורה, ושומר אותן עמידות לאורך זמן.

גדר לגינה בונים לאחר תכנון מדויק והיערכות מקצועית – המוצר מדבר בעד עצמו

רוצים להתאים את החיפוי הנכון לפרגולה המתוכננת או הקיימת?

 

לגלריית תמונות

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עבודות נוספות בתחום
לוגו - ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן