ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד

בניית גדר מעץ

קחו כמה טיפים לדרך

בניית גדר מעץ אינה עניין של מה בכך. גדרות מעץ לגינה הנמצאות רעועות על ידי הרשות המקומית האחראית על אזור המגורים, נדרשות להסרה או לתיקון, ולכן חשוב להתקין גדר איכותית העומדת בתקנים הנדרשים. עמידות הגדר תלויה, בין היתר, במרווחים בין היסודות המרכיבים אותה. כמו כן, החיזוקים הנדרשים חייבים לקבל מענה, במיוחד כאשר מדובר בגדר גבוהה.

גדרות עץ לגינה – את זה לא תרצו לשכוח

יש לברר האם ניתנת תעודת אחריות ולאיזו תקופה על חשבתם לבנות דק בחיפה ואתם לא בטוחים איך להתחיל? כנסו לאתר ברנשטיין פרגולות, תקבלו את כל המידע הרלוונטי ,תוכלו להתרשם מפרויקטים שבצענו וליצור איתנו קשר. ., ויש לתאם עמדות (תיאום ציפיות) באשר לדרישות: לדוגמה – צביעת הצד האחורי של הגדר. גדרות מעץ לגינה יכולות להיות מבוססות על עץ בלבד (במקרה זה עמודי הבסיס יהיו עשויים מעץ), וגדרות שרק החיפוי שלהן הוא חיפוי עץ – גדרות בעלות עמודי בסיס העשויים מברזל מגולוון. כל גדר זקוקה לתחזוקה שוטפת במחזוריות קבועה ללא קשר לחומרי הגלם מהם היא עשויה.

בניית גדר מעץ הכוללת בסיס עץ

עץ אורן פיני דרגה חמש מומלץ לגדר זו. האורן חייב בתהליך חיטוי המגן כנגד מזיקים. צבעו הירקרק (שעם הזמן דוהה אך לא לחלוטין) ותעודה מתאימה יעידו על ביצוע התהליך. עץ האורן נחשב זול יחסית ועובי הקורות בהן נעשה שימוש נע בין 2.5 ס”מ עד 3.3 ס”מ רוחב. מידת השינוי מושפעת מהטעם האישי, אך באותה המידה גם העלות משתנה: קורות דקים מייצרות שעות עבודה רבות לצביעה ולהתקנה, והעלות בהתאם. על הצוות המקצועי לצבוע בזפת קרה את עמודי הבסיס באזור המתאים כדי שהעמודים לא ירקבו בשל המפגש עם לחות האדמה, כלומר כדי לשמור על הגדר יציבה לאורך זמן.

מה טוען החוק?

בניית גדרות עץ לגינה מצריכה אישורים מיוחדים מטעם הגוף האחראי משום שמדובר בתוספת חיצונית (הטופס המיועד הוא טופס 4). התכנון העיצובי כרוך גם בנושא זה משום שקיימים חוקים והגדרות לגבי גובה הגדר, חומרי הגלם ונושאים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לגלריית תמונות

 

***השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד!***

עבודות נוספות בתחום
קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה