ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד

אודות

אבי ברנשטיין

השירות ניתן באיזור חיפה והקריות בלבד- השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!ברנשטיין פרגולות ודקים

שירותים מקצועיים ללקוח מבוצעים על ידי צוותים בעלי ניסיון וידע. ברנשטיין פרגולות ודקים מומחים בעיצוב פרגולות ודקים לכל מטרה בהתאם לצורכי השטח, לסגנון הבית ולטעם האישי של הלקוח. המוניטין של העסק מבוסס על שנים של עשייה בפועל בפריסה ארצית. למעלה מעשרים שנות ותק בתחום מקנים את הניסיון ואת איכות הביצוע של ברנשטיין פרגולות ודקים. האחריות מלאה, השירות אדיב ומהיר.

סל של מוצרים תחת קורת גג אחת

העסק, בהנהלת אבי ברנשטיין, החל דרכו כבר בשנת 1992 כשחזונו המקצועי הושתת על איכות מוצר ואיכות עבודה. ברנשטיין פרגולות ודקים מספק היום סל מוצרים רחב:

פתרונות מעשיים ודקורטיביים לקירוי ולגגות (שינגלס, פולי קרבונט ורעפים)

יישום פתרונות בשטח לחניות בהתאם לתנאי השטח הקיימים

בניית מבני עץ לגינה ולחצר

יצירת ריהוט גן עמיד ודקורטיבי ממיטב חומרי הגלם

מתן מענה בטיחותי ועמיד לאורך שנים בתחום בניית הפרגולות

יצירת דקים (מדרכי עץ) איכותיים מסוגם

לקוחות מרוצים – אחריות מלאה

שירותי העסק מבוססים על שקיפות מלאה באשר לצורכי הלקוח, העדפותיו והאלטרנטיבות העומדות בפניו.האפשרויות המוגשות ללקוח ניתנות בהתאם לתנאי השטח כדי לספק את המענה היעיל והמיטבי ביותר.שירותים אלו מהווים את הבסיס להצלחה המתמדת של העסק.

בין לקוחות ברנשטיין פרגולות ודקים נמנים אדריכלים, מוסדות ציבוריים, מוסדות ממשלתיים, אגרונומים, משרד הביטחון, משרד ראש הממשלה וקהילת הבהאים.

לקוחות פרטיים נהנים מאיכות העץ, מהשירות המקצועי ומהלווי באחריות מוצר מלאה תוך ביצוע מדויק ויעיל.

שירות שיש לו ערך מוסף

צוותי ברנשטיין פרגולות ודקים מעודכנים בכל החידושים בארץ ובעולם בתחום בניית הפרגולות והדקים הן ברמת חומרי הגלם והן ברמת הציוד החדיש. איכות המוצרים מכבדת את העסק בגאוות יחידה ברורה, והכלים העומדים לרשות הצוותים מאפשרים עבודה יעילה, מקצועית ומדויקת. הלקוחות נהנים מאיכות ביצוע ומטיפים מקצועיים הנותנים מענה לתחזוקה השוטפת. מדובר באיכות שאין לה תחליף.

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה